Ręczniki Hotelowe

Ręczniki Hotelowe

Dywanik Lazienkowy

Dywanik Lazienkowy

Szlafrok Hotelowe

Szlafrok Hotelowe

Pareo

Pareo

Tekstylia hotelowe

Obecnie nawet hotele średniej i niższej klasy przykładają dużą wagę do detali, które nie pozostają niezauważone przez gości. Do takich drobnych udogodnień, które potrafią uczynić ogromną różnicę w odbiorze usług danego obiektu, jest dostępność tekstyliów. Czysta pościel to podstawa, jednak goście zwykle oczekują również ręczników i innych przydatnych produktów w łazience. Takie tekstylia hotelowe jak dywaniki czy szlafroki to domena obiektów wyższej klasy, jednak nie powinno ich również zabraknąć w tańszych hotelach, a także pensjonatach czy ośrodkach wypoczynkowych.

Tekstylia hotelowe w naszej ofercie

tekstylia hotelowe
Propozycja naszej firmy obejmuje podstawowe tekstylia hotelowe wyróżniające się wysoką jakością oraz estetyką. Co proponujemy?

  • Ręczniki to absolutna podstawa. Powinny się one znaleźć w każdym obiekcie, któremu zależy na zadowoleniu gości. Podróżowanie z dużym i ciężkim ręcznikiem, który w dodatku trzeba dobrze wysuszyć przed ponownym zapakowaniem do walizki, jest bardzo niewygodne. Dlatego współcześnie osoby korzystające z różnego rodzaju noclegów zazwyczaj oczekują, że potrzebne ręczniki zastaną w pokoju. Warto dostarczyć nie tylko duże ręczniki kąpielowe, ale także mniejsze do rąk czy twarzy – dla każdego gościa.
  • Dywaniki zwane „stopkami” to wykonane z tej samej tkaniny co ręczniki tekstylia, które kładzie się na podłodze łazienki przy wannie lub prysznicu. Zapobiegają one zachlapaniu podłogi, niwelując ryzyko poślizgnięcia, a także zapewniają większy komfort kąpieli.
  • Szlafroki obecne są przede wszystkim w obiektach wyższej klasy i hotelach SPA. Doskonale sprawdzą się także w gabinetach kosmetycznych, saunach, Aquaparkach i wielu innych miejscach. Estetyczne i chłonne mogą być ozdobione emblematem z logo obiektu dla pełnej elegancji i prestiżu.
  • Pareo przyda się przede wszystkim wszędzie tam, gdzie dostępna jest sauna lub łaźnia. Pozwoli gościom się okryć, wpływając na ich komfort. Lekkie i przewiewne nie przylega do ciała, przez co jest wygodne i praktyczne w stosowaniu.

Czym powinny wyróżniać się tekstylia hotelowe?

Wszystkie tekstylia hotelowe narażone są na intensywną eksploatację oraz codzienne pranie. Używane są przez wiele osób, dlatego powinny być czyszczone w wysokich temperaturach. To dlatego muszą być wykonane z zachowaniem najwyższych norm jakościowych i z najlepszych materiałów. Nasze produkty spełniają wszystkie te kryteria, zachwycając jednocześnie wykończeniem wpływającym na estetykę. Są przede wszystkim niezwykle solidne i trwałe. Doskonale zdajemy sobie ponadto sprawę, że tekstylia hotelowe mają bezpośredni kontakt ze skórą. Dlatego wykonujemy je tak, by zachwycały miękkością i przytulnością. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.